Lektury do słuchania z Naszej Księgarni

Z okazji zbliżającego się roku szkolnego Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA przygotowało pakiet lektur do słuchania.

Wśród audiobooków znalazły się takie tytuły, jak:

"Anaruk, chłopiec z Grenlandii"
Opowieść o życiu, obyczajach i wierzeniach mieszkańców Grenlandii – Eskimosów. Bohaterem utworu jest mały Eskimos od dzieciństwa nawykły do trudnej pracy myśliwego i egzystencji w warunkach polarnych.
Czyta Artur Pontek
format nagrania: MP3,
czas nagrania: 1 godz. 14 min

"Oto jest Kasia"
Kasi – dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków – rodzi się siostrzyczka. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się uczyć... I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, pozwala jej zrozumieć, jak bardzo kocha małą, i wrócić do dawnego stylu życia.
Czyta Katarzyna Makuch
format nagrania: MP3,
czas nagrania: 4 godz. 15 min

"Spotkanie nad morzem"
Samolubna, wiecznie niezadowolona jedynaczka – dziewięcioletnia Danusia – spędza wakacje nad morzem, gdzie poznaje niewidomą dziewczynkę. Pod wpływam znajomości z nią zmienia swój stosunek do otoczenia, Elza natomiast zyskuje przyjaźń i nadzieję na odmianę życia, a może nawet... wyleczenie?
Czyta Katarzyna Makuch
format nagrania: MP3,
czas nagrania: 4 godz. 5 min

"Puc, Bursztyn i goście"
Bohaterami tej pełnej ciepłego humoru książki są dwa psy, Puc i Bursztyn, które na podwórzu pędzą życie pełne psot i figlów. Pewnego dnia ich beztroską zabawę przerywa wizyta niezwykłych gości – dwóch rasowych, rozpieszczonych piesków z Warszawy. Dzięki wiejskim psom Tiuzdej i Mikado poznają uroki prawdziwego życia i przeżywają liczne przygody.
Czyta Artur Pontek
format nagrania: MP3,
czas nagrania: 1 godz. 49 min.

Informacje od wydawcy.

Komentarze

  1. Jako mama sporawych dzieci znam wszystkie powyższe pozycje. Niektóre czytałam moim dziewczynom na głos... . Cieszy mnie, że NK idzie z duchem czasu i wydała lektury jako MP3. Ech, jak ten świat goni do przodu. Czy my nadążymy??? :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj wszystkie te lektury czytam i nie sposób o nich zapomnieć ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Normalnie poczułam zapach dzieciństwa :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz