Kreativ Blogger Award

Tworzenie bloga Czytanki-przytulanki daje mi mnóstwo radości. Tym bardziej cieszę się, jeśli zaglądanie tutaj sprawia przyjemność Wam. Jolanta z Przystani zdecydowała przyznać mojemu blogowi nagrodę Kreativ Blogger „za tworzenie profesjonalnego bloga o literaturze dla dzieci, na miarę profesjonalnych blogów o literaturze dla dorosłych”. To niesamowicie miłe! Tym bardziej że właśnie takie miałam założenie – być profesjonalnym:) Dziękuję Ci, Jolanto!

Wierzę, że pisanie o książkach ma sens, że książka nie zostanie wyparta przez Internet i inne media. Jeszcze mocniej wierzę w dzieci i ich czytanie. Na własnym podwórku dostrzegam wartość wspólnej lektury, odkrywanie przed maluchem świata fantazji, fabuły, ilustracji. Nie ukrywam też, że czytanie książek dziecięcych mnie w pewnym sensie zaskoczyło. Nie tylko bowiem mam szansę spojrzeć na świat oczami dziecka, a co za tym idzie uczyć się ich specyficznego pojmowania spraw i rzeczy. Sama powoli zaczynam odkrywać w sobie na nowo dziecko! To dla mnie ogromna niespodzianka:) Ale i ogromna radość!

Zgodnie z założeniami nagrody, powinnam przekazać dalej siedem wyróżnień. Siedmiu nie będzie:) Jest pięć!

Oto one:

W poMyskowym świecie - to właśnie Pomyskowo odkręciło moją wizję blogowania. Monika Klejman pokazała, że można blogować z pasją, profesjonalnie, dla dzieci! A poza tym wciąż mnie inspiruje! Dziękuję:)

"To dla pamięci" - Autorka wykonuje genialną robotę. Przypomina najlepsze, dawne, zapomniane ilustracje (Szancer, Czajkowska, Srokowski). Przypomina o dzieciństwie i jego bogactwie.

Półeczka z książkami - be.el pisze o książkach dla dzieci i robi to wspaniale! Niby moja konkurencja, ale zawsze ciepło o niej i jej wpisach myślę:) Jestem też jej wdzięczna za pomysły na proste „zabawki”.

Kachaskowo - podziwiam sztukę scrappowania i cicho zazdroszczę:)

Daleko niedaleko- za tę cichą sugestię, że każdy może podróżować i że wszędzie można znaleźć coś ciekawego i pięknego:)

PS
Sześć:)  Znadmiaru wrażeń zapomniałam o Tulikowie - Ania i jej mama robią najpiękniejsze, najcudowniejsze, najbardziej poetyckie... ach...ach... MeiTai'e:)

Komentarze

 1. Dziękuję serdecznie! Przemiła niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ mi się miło zrobiło. Dziękuję konkurencji:) Ja zawsze mówię, że nie ma co się bać konkurencji, tylko robić swoje bez oglądania się na innych. Po prostu u ludzi zakręconych, wyczuwa się pasję, a ta u Ciebie Ogromna! Gratuluję również wyróżnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. Bardzo trafny wybór. :-) Podpisuję się pod nim, o ile mnie, postronnej, można. :-)
  Pasja, pasja, pasja... można się nią zarazić. I to jest niesamowite. Pozdrawiam. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dziękuję za wyróżnienie! gęba mi się śmieje od ucha do ucha, bo cieszy mnie to, że moja praca jest doceniana :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękując pięknie za wyróżnienie, które sprawia mi ogromną radość, koniecznie muszę napisać o przemiłym zaskoczeniu, jakim są dla mnie blogowe odwiedziny młodych ludzi!
  Sądziłam, że "To dla pamięci" będzie taką... sentymentalną wycieczką moich rówieśników w odległe czasy dzieciństwa. Na szczęście - grubo się pomyliłam :))))

  Bardzo, ale to bardzo cieszy mnie fakt, że właśnie osoby z pokolenia moich dzieciaków, również doceniają wielki talent naszych poetów i grafików.

  A książeczek jeszcze... troszkę mam :)- pewnikiem na ten rok starczy. Tak więc,
  SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KOLEJNYCH ODWIEDZIN!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :) i dziękuję za wyróżnienie :) Jest mi bardzo miło, że to, co robię się komuś podoba :) i nie zazdrość scrapowania tylko spróbuj, spodoba ci się ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kachasku, ja myślę, że do scrapowania trzeba mieć jednak zdolności.. wiesz, to spojrzenie, umiejętność łączenia, wizję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. I ja dziękuję bardzo za wyróżnienie w imieniu swoim i mamy oczywiście :)
  jest mi niezwykle miło, że pomyślałaś o nas i znalazłyśmy się w gronie tak zacnych wyróżnionych osób :)
  buziaki wielkie!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz