Konkurs dla młodzieży

Informacja od wydawnictwa Egmont:
Szanowni Państwo,

„Agenci Hendersona” to wciągająca, miejscami wstrząsająca, a gdzie indziej pełna humoru historia dzieci, których wojenna zawierucha cisnęła w fascynujące, ale bynajmniej nie cukierkowe życie. Przeżywając pasjonujące przygody, młodzi uchodźcy przechodzą twardą szkołę, stając przed najzupełniej dorosłymi problemami, nieraz popełniając tragiczne błędy i wpadając w kłopoty przez swoje nieodpowiedzialne wybryki, ponieważ nawet przebrane za szpiegów i dywersantów, dzieci są przede wszystkim dziećmi.

Pierwszy tom – „Uciekinierzy” już w sprzedaży!
 Z przyjemnością informuję również, że wystartował WIELKI KONKURS dla czytelników. I nie jest to zwykły konkurs bo nagrodą w nim jest wyjazd na prawdziwy obóz przetrwania – czy jest coś, co bardziej ucieszy fanów takich opowieści, w dodatku w okresie wakacyjnym??!! Konkurs trwa do 20 czerwca, gorąco zachęcamy do udziału wszystkich młodych czytelników. Więcej na stronie internetowej

Agenci Hendersona doczekali się także swojego profilu na Facebooku. Sukcesywnie przybywa im fanów, którzy aktywnie komentują kolejne aktywności. Zachęcam do zapoznania się z profilem:
facebook - można tam znaleźć wiele cennych i unikatowych Informacji.

Komentarze