Dwie Siostry organizują konkurs!

Na blogu Znak Zorro dowiedziałam się, że wydawnictwo Dwie Siostry organizuje konkurs. Być może ktoś z Was zechce spróbować swych szans.


UWAGA UWAGA! Ogłaszamy konkurs na podtytuł książki D.E.S.I.G.N., czyli kontynuacji D.O.M.K.U.! Podtytuł musi być oczywiście rozwinięciem tytułu, tak jak "Doskonałe Okazy Małych i Efektownych Konstrukcji" w D.O.M.K.U.
D.E.S.I.G.N. jest zbiorem 70 najciekawszych mebli, lamp i innych domowych przedmiotów, stworzonych przez słynnych projektantów w ciągu ostatnich 150 lat. Autorką tekstu jest Ewa Solarz, specjalistka od designu i wystroju wnętrz. Autorami projektu graficznego i ilustracji - Ola i Daniel Mizielińscy, autorzy D.O.M.K.U.
Początek podtytułu już jest: Domowy Elementarz Sprzętów... Czekamy na pomysłowe propozycje zakończenia (prosimy o ich wpisywanie w komentarzach) :) Autor propozycji, która najbardziej przypadnie nam do gustu i stanie się podtytułem książki, zostanie nagrodzony egzemplarzem D.E.S.I.G.N.U. Nie możemy obiecać, że wybierzemy którąś z nadesłanych wersji, ale liczymy na Waszą kreatywność :) Do dzieła!
 Swoje propozycje trzeba podać w komentarzu na Facebooku wydawnictwa. O TU!!!!

Komentarze