[prywata] Nowe dziecko:)

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia portalu, który współtworzę:)
Portal Promama.pl przygotowany został z myślą o parach, które żyją w zgodzie ze swoją płodnością, starają się o dziecko bądź go oczekują. 

Małżeństwom, które obserwują swoją płodność, proponujemy e-wykres. To interaktywne narzędzie zgodne z metodą angielską, które pozwala notować objawy, wyrysować wykres, a także zinterpretować go. E-wykres jest aplikacją darmową! W opcji płatnej dajemy pewną nowość – mianowicie możliwość sprawdzenia interpretacji przez automaty, ale także poradzenie się certyfikowanego nauczyciela metody. 

Tym, którzy oczekują dziecka, chcemy zaoferować spersonalizowaną e-kartę ciąży. Znajdziemy tu szczegółowe opisy przebiegu ciąży tydzień po tygodniu (pomyślane także z myślą o ojcu dziecka), piękne grafiki i zdjęcia. Na każdy tydzień przygotowano także porady żywieniowe, obszerne artykuły oraz przepisy opracowane przez dietetyka. E-karta to także możliwość prowadzanie kalendarza, blogu czy notatek.

Promama.pl daje również  możliwość czytania świetnych artykułów pisanych przez doświadczone mamy, dla których macierzyństwo jest fascynującą przygodą. Na naszych stronach znajdziecie działy dla osób starających się o dziecko, dla osób zainteresowanych adopcją, w końcu też dla ciężarnych mam i tatusiów, którzy przygotowują się do rodzicielstwa. Pomyśleliśmy także o dziale dla mężczyzn, dla których kwestie płodności są ważne. Cięte pióro naszego redaktora z całą pewnością będzie odpowiadało męskim użytkownikom portalu.

Przede wszystkim jednak Promama.pl to społeczność osób, które myślą podobnie i które mają pokrewne pragnienia. W tym szczególnym okresie, kiedy para stara się o dziecko bądź oczekuje na jego narodzenie, wsparcie, jakie daje grupa ludzi mających zbliżone priorytety, jest bezcenne.

Komentarze