Konkurs na ferie:)

Z ostatniego konkursu został mi pakiet książek od Egmontu.

Może ktoś chciałby się bliżej zapoznać z

Marcin Baran "Kłopoty z mlekiem dla kota"Małgorzata Strękowska-Zaremba "Bigos z Mamutka"Melania Kapelusz "Tajemnica pewnej sąsiadki"Trzy książki, ale nagroda będzie jedna. W związku z tym, ze u nas ferie, nic nadzwyczajnego robić nie trzeba - a co! jak odpoczywamy, to odpoczywamy! Wolę otrzymania książek wystarczy zgłosić w komentarzu, zwycięzcę ogłoszę w poniedziałek, 16 lutego:) Konkurs trwa do niedzieli!

Komentarze

 1. Ciekawa propozycja więc zgłaszam swoją wole wzięcia udziału w konkursie :)
  Pozdrawiam . nowika

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, szaleństwo - nie dość, że aż trzy, to i do tego takie, których nie mamy;) I o kocie (pierwsza i w trzeciej chyba też jest - tak to okładka sygnalizuje;) - zresztą pani Melania o kotach pisywała, więc być może i tu temat się pojawił ponownie), a do tego mamutek, który jest jak słoń (nieco;)), a słonie są bardzo admirowane przez nas. Zgłaszamy się - bez dwóch zdań. Zwłaszcza że z winy matki uprzedni konkurs artystki;) przegapiły...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się, zgłaszam i to z ogromną chęcią! Mój 7-letni brat (młodszy ode mnie aż o 16 lat) właśnie kończy ferie i jest niepocieszony tym faktem, gdyż szkoła go nudzi, bo wychowawczyni uczy ich literek, więc nie zadaje im lektur szkolnych, czego domaga się mój Mateusz, który od dwóch lat czyta lepiej niż niejeden dorosły. Idąc do biblioteki, wypożycza osiem książek, aby po tygodniu wracać do biblioteki po kolejne lektury - czyta jak szalony (czyżby miał to po mnie? ;-)) Byłby zachwycony tymi książeczkami, bo uwielbia czytać wszystko, co wpadnie mu w łapki. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. i ja się zgłaszam :) też mamy ferie! :) ale od dłuższego czasu tyle się dzieje, tyle pracy i obowiązków, że blog nasz zaniedbany :( pozdrawiamy i podziwiamy za wytrwałość! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również się zgłaszam, a co :) na kocią książeczkę już m się świecą oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! my też odpoczywamy:) jutro wracają dzieciaki, więc miło by było sprawić im prezencik np. w postaci książeczki. dlatego zgłaszamy się

  OdpowiedzUsuń
 7. U nas już dawno po feriach, ale tym bardziej coś na osłodę codziennych pobytów w placówkach dydaktycznych by się przydało :D

  OdpowiedzUsuń
 8. hej
  nie mamy ani jednej z tych pozycji więc chętnie przygarniemy do naszej biblioteczki :) a że córeczka chodzi do 1 klasy i aktualnie uczy się czytać to by się idealnie przydały by wspomóc naukę bo z Elementarza mała spryciula zna na pamięć i takie to czytanie oszukane:P ;)
  pozdrawiam
  Alicja L.

  OdpowiedzUsuń
 9. U nas jeszcze przed feriami. Chętnie przygarniemy książki. Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 10. U nas też nuda ferii ;)
  Zgłoszę się chętnie bo młodsza córka przerabia teraz książki właśnie z 2 poziomu a 3 jeszcze przed nami więc taka wygrana byłaby super :)

  OdpowiedzUsuń
 11. O ja bardzo bardzo chcemy, dla mojej córeczki i do synka w brzuchu poczytać te piękne książeczki, bo wszyscy kochamy opowiastki i bajeczki. W czytaniu przyjemność ogromną znajdujemy, wolnych chwil na kanapie nie marnujemy. Mama i tata to mole książkowe jakich mało, wiec dzieciom nic innego jak kontynuacja tradycji czytania zostało. Dlatego naszą biblioteczke chętnie wzbogacimy, o wybór naszej rodzinki prosimy ☺

  OdpowiedzUsuń
 12. O, i ja się ustawiam w kolejce. :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Poczytalibyśmy... więc ustawiamy się grzecznie w kolejce!
  Pozdrawiam! Cz.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłoszę syna, bo ostatnio jak siostra wygrała, był nieszczęśliwy, poza tym zaczął czytać i książki byłyby jak znalazł:)

  OdpowiedzUsuń
 15. My też się zgłaszamy, bo na serię "Czytam sobie" apetyt duuuży mamy:)

  OdpowiedzUsuń
 16. I my dołączyć chcemy do zacnego grona co po książkę w kolejce się ustawia. Uwielbiamy czytać książki więc się zgłaszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Naprawdę nic nie trzeba robić? To się zgłaszamy, a co :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz