Aniela Cholewińska-Szkolik "Słonecznikowa 5. Tom 1. Kość dinozaura"

 [informacja prasowa]Witajcie na Słonecznikowej 5! Tutaj nie można się nudzić! Przeżyjcie niezapomniane przygody z sympatycznym rodzeństwem – przedszkolakami Krzysiem i Lilką oraz ich młodszym braciszkiem Adasiem. Maluchy mieszkają w domu z ogródkiem na ulicy Słonecznikowej z mamą, tatą i kudłatym urwisem – pieskiem Zadziorem.

W pierwszym tomiku - "Kość dinozaura" - bohaterowie odkryją piękno wiosny. Rodzina wybierze się na wycieczkę rowerową do lasu i zorganizuje piknik. Dzieci pomogą też mamie sadzić w ogrodzie nasionka, z których wyrosną warzywa, i zorganizują na podwórku zabawę w poszukiwanie skarbów.

Nowa seria Anieli Cholewińskiej-Szkolik spodoba się każdemu przedszkolakowi!

Dlaczego warto sięgnąć po tę serię?

 - Bohaterowie – sympatyczne, psotne rodzeństwo, mające mnóstwo pomysłów na zabawy.

- Pełne ciepła i humoru historyjki  – małe-wielkie przygody z codziennego życia, pokazujące dzieciom, że własny dom i podwórko może stać się terenem wielu niezapomnianych zabaw.

- Autorka opowiadań - Aniela Cholewińska-Szkolik, mająca w literackim dorobku wiele popularnych książek i serii dla dzieci.

- Urocze, budzące sympatię do postaci, pełne koloru ilustracje.

- Pierwszy tomik serii  – perspektywa zaprzyjaźnienia się przez dzieci z bohaterami na dłużej.

 „Kość dinozaura” to pierwszy tom serii, każda część dzieje się w innej porze roku! Każda część serii zawiera cztery zabawne, pełne pozytywnych emocji opowiadania, idealne do rodzinnego czytania. Pomogą one oswoić się dzieciom z nowymi sytuacjami z życia przedszkolaka i nauczą maluchy cieszyć się pięknem codziennych chwil.

 

Premiera: 23 marca 2022 r.

Wiek: 3-5 lat

Autorka: Aniela Cholewińska-Szkolik

Wydawnictwo: Wilga

 

Komentarze