seria "Myślanki"

Informacje pochodzą od wydawcy.


Myślanki to seria wydawnicza opracowywana i tworzona przez specjalistów (psychologów i pedagogów) z Grupy Edukacyjnej "Kangur" z siedzibą w Krakowie, firmy od 12 lat zajmującej się rozwijaniem twórczego myślenia w praktyce u dzieci od 2 roku życia, jak i u dorosłych.

Projekt obejmuje serię książeczek, poświęconych różnym tematom (np. podróże, dom, zwierzęta, skakanie, myslenie, o Krakowie… i wiele innych), zawierających zadania, pytania oraz przestrzeń do indywidualnego tworzenia.
Myślanki to dużo więcej niż kolorowanki. To książeczki, które pomagają dzieciom rozwijać sprawność myślenia i używać wyobraźni w zabawie. Powstają, żeby stymulować kreatywność i zachęcać do rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia. Mają dawać dzieciom w różnym wieku radość z samodzielnego działania i odkrywania, a rodzicom możliwość współuczestniczenia w rozwijaniu myślenia dzieci.
 Kupisz TUTAJ!

Komentarze

 1. Na stronie myślanek można wydrukować przykładowe ćwiczenie i spróbować pobawić się razem z dzieckiem. Moja córeczka jest zachwycona :-) (mamy książeczkę dla trzylatków)

  OdpowiedzUsuń
 2. A my kupiliśmy dzisiaj na Targach Książki "Myślanki o zwierzętach". Julek (3 lata) tak je polubił, że poszedł z nimi spać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My swoją dla trzylatków kupiłyśmy na Targach w sobotę. Julia w ogóle nie chciała opuścić stoiska myślanek tak bardzo się zaangażowała :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem fajnie. Muszę zapoznać się z ta książeczką. Mam nadzieję, że mojemu dziecku przypadnie do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie zadania dla dzieci! Wspaniałe pomysły!
  Pozdrawiam,
  Magda
  tajemnicezatoki.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz