"Cudaczek" - nowe czasopismo


Na rynku pojawiło się nowe czasopismo - "Cudaczek i przyjaciele". Wydawca pisze:
Cudaczek i przyjaciele to czasopismo dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 8 lat.
Cudaczek to dwumiesięcznik dla mądrych dzieciaków i ich rodziców, którzy pragną, by ich dzieci spędzały czas na pysznej zabawie, która wspomoże rozwój ich wrodzonych talentów, umiejętności i zainteresowań.
Tytułowy bohater to wesoły i ciekawy świata stworek, który chciałby się dowiedzieć jak najwięcej na temat otaczającego go świata. Na łamach magazynu z Cudaczkiem dzieci odkrywają ciekawostki z różnych dziedzin życia i nauki. A także rozwijają nabyte umiejętności postrzegania i logicznego myślenia rozwiązując pouczające zadania.
Starannie dobrane kategorie tematyczne stanowią lekkie i przyjemne uzupełnienie nie tylko szkolnej edukacji ale także są wsparciem dla codziennej nauki życia i umiejętności społecznych w zaciszu naszych ognisk rodzinnych.
Przystępnie tworzone treści, dopasowane do poziomu percepcji młodych adresatów czasopisma zachęcą do pogłębienia dziecięcych pasji, wyobraźni i kreatywnego myślenia.
Pomysły na efektowne, a zarazem nieskomplikowane eksperymenty ułatwiają opiekunom ciekawie spędzać czas z podopiecznym, poszerzając jego umiejętności rozumowania, zaszczepiając prawdziwą pasję do nauki w praktyce.
Barwne, przyjemne dla oka ilustracje stanowią doskonałe wsparcie dla wizualizacji i interpretacji wielu zjawisk i zagadnień z naszego życia, nauki i kultury, często trudnych dla nas rodziców do wytłumaczenia prostym zrozumiałym dla dziecka językiem.
Dla młodych literatów Cudaczek przygotował bajki, wierszyki i komiksy. Znajdziemy także coś dla pasjonatów kulinariów. Proste i szybkie przepisy zainspirują do wspólnego pichcenia, a może nawet zachęcą do samodzielnego przygotowywania posiłków dla siebie i rodzeństwa.
Mali poligloci są zapraszani na lekcję angielskiego.
Cudaczek podpowie, drodzy rodzice także jakie gry i zabawy ruchowe zagospodarują wspólny czas oraz będą sprzyjać rozwojowi sprawności motorycznych waszych dzieciaków.
Jeśli Nasza latorośl na zapędy do prac technicznych i plastycznych Cudaczek dostarczy nie tylko pomysłów ale także materiały do wykonania różnych układanek, wycinanek i modeli.
W każdym numerze nasze ciekawskie pociechy znajdą oczywiście stałe elementy zabawy takie jak kolorowanki, quizy, gry pamięciowe, na spostrzegawczość oraz zabawne łamigłówki. Pojawi się też gra i plakat niespodzianka.
Dwumiesięcznik proponuje mądrą rozrywkę i uczy przez zabawę. W przychylny i nienachalny sposób stymuluje rozwój intelektualny oraz społeczny swoich czytelników. Uaktywnia w dziecku potrzebę eksplorowania i poznawania świata w teorii i praktyce. Dzięki wspólnej lekturze Cudaczek umili czas wolny dzieci i ich rodziców w domu w plenerze czy podczas zajęć w świetlicy szkolnej.
 TUTAJ możesz zajrzeć do środka!

Komentarze

  1. Wczoraj w sklepiku z gazetami spojrzałam przelotnie na "Cudaczka". Przyznam się, że nie zajrzałam do środka, tyle jest kolorowych wydawnictw dla dzieci, że ostrożnie przyglądam się nowościom. Fajnie, że napisałaś o tym pisemku, dziś na pewno wezmę je do ręki. Pozdrawiam cieplutko!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz