Konkurs!


Do wygrania 3 egzemplarze książki
Joanna Kmieć „Dzieciaki z ulicy Księżycowej. Przygoda w zoo”,
której Czytanki-przytulanki patronują:)

Co trzeba zrobić? W komentarzu wypisz imiona dzieciaków z Twojej paczki, kiedy byłeś dzieckiem, czyli z kim urwisowaliście całymi dniami:) U mnie byli to: mój brat Michał, sąsiad Gienek oraz rodzeństwo Agnieszka i Marcin:) Było jak w Bullerbyn:)
UWAGA! KOmentarze anonimowe nie będą brane pod uwagę (nie jestem w  stanie dotrzeć do odbiorcy). Jeśli to możliwe, zostawiajcie swoje adresy mailowe.

Do kiedy? Do 17 marca do godziny 20.00:)

Nagrody rozlosuję spośród wszystkich, którzy zamieszczą swoje komentarze:)

EDIT!
WYGRANE!
Katarzyna Iwańczak, bluegirl.ewa i Kamila Szymańska - wygrywają książki w Konkursie na blogu:) Zgłoście się!Komentarze

 1. Moje całe dzieciństwo to: mój brat Jacek, rodzeństwo Piotrek i Iwona i moja najlepsza koleżanka Renata:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kuzynka Adriana, sąsiedztwo Ewa, Janek, Adam, kuzyn Artur i Sebastian, sąsiad Grzrgorz i Andrzej... jak ja ich uwielbiam do dziś a minęło juz tyle lat...

  OdpowiedzUsuń
 3. Siostra Marzena (strasza o 5.lat)-więc grandowanie było dla mnie na legalu:) oraz koleżanki i koledzy, w tym: Magda, Kasia, Kornelia, Agnieszka, Ola, Gosia, Ania, Agnieszka, Marzena i: Michał, Piotrek, Piotrek, Adam, Piotrek, Andrzej, Dominik, Rafał, Marcin no i Michał. Było nas trochę, ale za to jest co wspominac: podchody, szaberki, państwa i miasta na piasku, itp. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brat Krzysztof oraz sąsiedzi Magda i Mateusz 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Brat Robert, sąsiad Tomek, Kasia i Przemek. Na wsi u dziadków, przez całe wakacje biegaliśmy z Pawłem, Jolą i Zbyszkiem.

  Patrząc na komentarze i wsłuchują się teraz w głosy i nawoływania z podwórka, czy placu zabaw, widać przekrój i zmienność mody na nadawanie imion.

  OdpowiedzUsuń
 6. Paczka to bracia -Krzyś i Jacek oraz wakacyjni sąsiedzi: Marcin (z jednej stron) i Tomek, Paweł i Krzychu (z drugiej strony). Oj kiedy to było... Iza

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nasza podwórkowa paczka to ja, moja młodsza siostra i dwaj sąsiedzi-Maciek i Mateusz. Tęsknię bardzo za naszym placem zabaw, wspólną jazdą na rowerze i wakacyjnym luzem! Kamila :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O rany,czasy podstawówki to było to:) zabawy w chowanego, bijaktyki na patyki, : Asia, Ania, Karolina, Marcin, Julita - szkoda, że się rozjechaliśmy po świecie ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz