Audiobooki Literackiego Egmontu

Literacki Egmont zdecydował się na wydanie niektórych swoich książek w postaci audiobooków. Oto świeżynki, które pojawiły się na rynku.


Przede wszystkim Basia! Serii książkowych z prowadzącym bohaterem na rynku księgarskim jest od groma. Ale Basia wśród nich jest absolutnie wyjątkowa i jedyna. Więcej o Basi pisałam w osobnych postach, zapraszam do wejścia TU i TAM!
Na płycie znajdziemy dwie opowieści (Basia i opiekunka, Basia i gotowanie), które czyta Maria Seweryn. Fragmentów można odsłuchać na stronie wydawcy.


Poza tym Hania Humorek. Młodym czytelnikom powinna spodobać się ta nieco zwariowana bohaterka. Dziewczynka ma zdecydowany charakter, choć nie jest ideałem. O niej także miałam już okazję pisać – zapraszam TUTAJ! A książkę czyta Julia Kamińska, gwiazda serialu BrzydUla.
Zajrzyjcie też na stronę wydawcy, aby odsłuchać.


Joangot niedawno opowiadała Wam o książce Czerwień rubinu. „Książka urzeka zwartą akcją, sprawnymi dialogami i licznymi nawiązaniami do historii. Autorka prowadzi narrację w sposób wiarygodny i wciąga w szaloną historię o podróżach w czasie. Pomysł na fabułę jest atrakcyjny także ze względu na wymiar historyczny, bohaterowie mogę udawać się jedynie w przeszłość – w czasy sprzed swoich narodzin.” Dalsza część recenzji TU! A czyta Małgorzata Lewińska.


Tych, którzy lubią sensacyjne przygody, zapraszam do zapoznania się z serią Cherub. Dotyczy ona tajnej komórki brytyjskiego wywiadu, szkolącej dzieci na profesjonalnych szpiegów. Mieli oni przenikać do środowisk terrorystów, dilerów narkotyków, by zdobywać ważne informacje. Nikomu przecież nie przyszłoby do głowy, że dzieci mogą szpiegować. Zwłaszcza dzieci tak słodkie jak mali cherubowie. Audiobook Rekrut to pierwsza część tej serii. Czyta ją niezapomniany król Julian z Madagaskaru, czyli Jarosław Boberek. A ja miałam okazję pisać o kolejnej serii Roberta Muchamore’a Agenci Hendersona – zajrzyjcie TAM!

Komentarze

  1. Ale fajnie. My mamy Basia i kolega z Haiti, która była dodatkiem do miesięcznika Dziecko.
    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Ci za odwiedziny na moim blogu i przemiłe komentarze.

    OdpowiedzUsuń
  2. My mamy wszystkie trzy (Basia i kolega z Haiti, Basia i opiekunka, Basia i gotowanie). Są genialne. Najdalej co drugi/trzeci dzień są słuchane. A Maria Seweryn czyta rewelacyjnie. Sama je uwielbiam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz